Regulamin

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest  sprezarkowe.pl jest Firma Modern-Tech
  ul. Słowackiego 201
  26-600 Radom
  tel. 606 28 26 24 
 2. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  – sklep internetowy,
  – e-mail: modern-tech@o2.pl
  – telefonicznie 606 28 26 24
 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą realizowane następnego dnia roboczego.
 5. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail – po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
 6. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 7. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
 8. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 9. Firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.Zamawiający zostanie poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.
 10. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT 23%.
 11. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 30 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia,wyjątek stanowią dostawy kompresorów śrubowych gdzie termin realizacji może wynieść 60 dni roboczych.
 12. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (fakturę VAT). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o wcześniejsze przesłanie mailem upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.
 13. Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy gwarancji producenta od 12 do 36 miesięcy.
 14. Należność za zamówiony towar Zamawiający może uregulować w następujący sposób:
  – przy odbiorze przesyłki,
  – przelewem (przedpłatą).
 15. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami pod nr telefonu 606 28 26 24 celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu bez widocznych śladów użytkowania.
 16. Podczas dokonywania przedpłaty:
  – Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto:61 1140 2004 0000 3002 7935 4027
  – Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej.
  – Po dokonaniu wpłaty należy przesłać potwierdzenie wpłaty (kopii polecenia przelewu lub blankietu pocztowego) na adres emailowy: modern-tech@o2.pl
  – Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie i otrzymania potwierdzenia wpłaty na powyższe konto.
 17. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.
 18. Koszty za przesyłkę : paczka do 30 kg – 20,00 zł brutto, paczka od 30 kg do 100 kg – 40 zł brutto, a wysyłkę wymagającą umieszczenie towaru na palecie 150,00 zł bruto. Forma wysyłki jest uzależniona od wagi i wymiarów. Jeśli nie jesteś pewien czy towar spełnia wymogi prosimy o kontakt w celu weryfikacji formy przesyłki.
 19. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski. W przypadku chęci zamówień z poza Polski prosimy o kontakt.
 20. Modern-Tech zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą “O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 21. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań, uwag prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606 28 26 24.